IMG 3931 новый размер

14 лютого у залі засідань під головування голови районної ради Ярослава Шукаля відбулося чергове засідання форуму «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду, фаза ІІІ» Великоберезнянського району, основною функцією якого є координація впровадження на районному рівні спільного проекту Європейського союзу та Програми розвитку ООН в Україні. На Форумі розглянуто питання про стан реалізації проектів, проблеми та шляхи їх вирішення. 

З короткою доповіддю про роботу  громад району за  період їхньої участі у Проекті ЄС/ПРОООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” перед присутніми виступив голова районної ради Ярослав Шукаль. За його словами, активна робота громад району у проекті надала можливість відпрацювати механізми співфінансування між громадою, місцевою владою та донорською спільнотою. Він охарактеризував стан фінансування  коштів, які були виділені із місцевого бюджету органам місцевого самоврядування на реалізацію мікропроектів ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду, фаза ІІІ».

На засіданні голови громадських організацій, голови сіл. підрядники жваво обговорювали питання  реалізації проектів, наголосили на існуючих тут проблемах та складнощах.

      Підсумовуючи роботу засідання, муніципальний координатор Марія Йовбак, ознайомила  присутніх з резолюцією Форуму, у якій визначено стан та терміни завершення будівельно-монтажних робіт, у тому числі за додатковими угодами, строки виїздів на об’єкти, роботи наглядового комітету з якості робіт та актів прийому виконаних робіт.