IMG 20170309 111714951 новый размер09.03.2017 р. відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, регуляторної політики, планування, бюджету, цін, приватизації та спільної власності територіальних громад району

На порядку денному було розглянуто 10 питань:

1. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку району за 2016 рік .

Інформувала: Плакош Олександра Василівна – начальник управління  економічного розвитку торгівлі райдержадміністрації.

2. Про затвердження 1-ї норми часу на роботи та послуги, що надаються комунальним підприємством «Великоберезнянське районне бюро технічної інвентаризації» та розрахунок загальногосподарських витрат на 2017 рік.

3 Про фінансовий план комунального підприємства «Великоберезнянське районне бюро технічної інвентаризації» на 2017 рік .

 

Інформувала: Близнець Валентина Петрівна - директор КП «ВРБТІ».

4. Про включення в перелік об’єктів спільної власності  територіальних громад району, які підлягають приватизації шляхом продажу через аукціон в 2017 – 2018 роках.

 

5. Про договір оренди нежитлового приміщення спільної власності територіальних громад району з приватним підприємцем Форнагель О.А.

 

6. Про взяття на баланс нерухомого майна територіальних громад району (комплекс), що знаходиться за адресою: смт.Великий Березний вул, Партизанська,55.

7. Про надання дозволу на списання основних засобів з балансу Великоберезнянської центральної районної лікарні.

Інформував: Костик Юрій Михайлович - начальник відділу по забезпеченню повноважень щодо управління об’єктами спільної власності територіальних громад району.

8. Про затвердження Статуту комунального підприємства «Великоберезнянська Агенція регіонального розвитку та європейської інтеграції» в новій редакції.

Інформував: Пацкань Ярослав Володимирович - керуючий справами виконавчого апарату районної ради.

9. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2016 рік .

10. Про внесення змін до рішення восьмої сесії районної ради сьомого скликання  від 22.12.2016 року № 147 «Про районний бюджет на 2017 рік.

                                                                                      Інформувала: Химич Ганна Іванівна – начальник фінансового

                                                                                      управління райдержадміністрації