Велике занепокоєння у мешканців населених пунктів Р. Пастільської сільської ради викликають питання незадовільного стану доріг місцевого значення. Висловлювалися нарікання на роботу Великоберезнянського району електричних мереж щодо відключень електроенергії в  селах, яке часто відбувається без попередження або безпідставно. Також порушувалось питання можливості виділення додаткових коштів для проведення вуличного освітлення с. Р. Мочар, та закупівлі вуличних контейнерів для складування і вивезення сміття та побутових відходів з населених пунктів сільської ради.

               Про проблеми, що нині існують у закладах соціальної сфери, говорилось безпосередньо на місцях. Ярослав Юрійович  відвідав дитячий садок с.Забрідь, вихованцями якого є 20 дітей. Оглянувши приміщення дошкільного закладу, він був приємно вражений умовами, в яких виховуються дошкільнята. В старій будівлі, яку було пристосовано під ДНЗ за попередній рік багато чого зроблено з її благоустрою, зокрема проведено перекриття даху та капітальний ремонт фасаду будівлі, зроблений поточний ремонт приміщень та внутрішній туалет, закуплено лінолеум та меблі для кухні.

               А от учні та вчителі Забрідської загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня, яку Ярослав Юрійович відвідав наступною, навчаються у недавно побудованій школі в  нормальних умовах, забезпечені теплом, гарячою та холодною водою. Учні початкових класів забезпечені гарячим харчуванням. За словами директора школи Бабінець Василини Іванівни серед існуючих проблем, на разі, залишається відсутність в школі спортивного залу, що в холодну пору року та в непогоду не дає змогу учням повноцінно займатися фізкультурою. Також вона  звернулася до керівника району з проханням допомоги у придбанні лісоматеріалів для побудови навісу для складування паливних дров.

                Місцевий фельдшерсько-акушерський пункт с. Забрідь розташований в одноповерховій старій будівлі, фундамент якої просідає, стіни дають тріщини, а дах потребує капітального ремонту. У зв’язку з цим  сесією сільської ради було прийнято рішення про проведення капітального ремонту пустуючого приміщення сільської ради та після його закінчення  перевести фельдшерсько-акушерський пункт на нове місце. На даний час проведено роботи по вирівнянню бетонної підлоги, зроблено перегородки кімнат, погіпсовано стіни, обшито гіпсокартоном стелю, закладено нові пластикові вікна та вхідні двері. Але для закінчення всіх робіт та переведення фельдшерського пункту до нового приміщення потрібно додаткові кошти, які в бюджеті сільської ради на даний час немає. У зв’язку з цим голова села звернувся до Ярослава Юрійовича з проханням допомогти йому у цьому питанні.

                В ході проведення прийому, керівником районної ради було проаналізовані питання, порушені громадянами. Частина із них була вирішена в ході прийому, на деякі питання надані кваліфіковані консультації та рекомендації. Питання, які потребували додаткового вивчення, взято на особистий контроль.