IMG 42752
       9 травня у смт. Великий Березний було відзначено День пам’яті та примирення і Свято Перемоги над нацизмом.

                 72 роки віддаляють на від тих травневих днів, коли відлунали останні залпи найбільшої та найкривавішої в історії людства війни.

                    З глибокою повагою ми схиляємо голови перед світлою пам’ятю кожного воїна, що загинув, захищаючи рідну землю від ворога. Героїчний подвиг воїнів є для нас найвищим проявом патріотизму, готовності до самопожертви в ім’я майбутнього України.

                Святкування Дня Перемоги 9 травня у смт. В.Березний розпочалося о 10.00 біля пам’ятника загиблим воїнам, де з вітальним словом до ветеранів та всіх учасників мітингу звернулися: голова Великоберезнянської районної ради Закарпатської області Ярослав Шукаль, селищний голова – Богдан Кирлик, голова Великоберезнянської районної ради ветеранів – Василь Вогар. В пам'ять та в знак шани було покладено вінки до пам’ятнику загиблим воїнам від Великоберезнянської районної ради Закарпатської області, Великоберезнянської районної ради ветеранів, Великоберезнянської селищної ради, Великоберезнянського районного військовогоIMG 4250 2
комісаріату, Відділу прикордонної служби «Великий Березний», Великоберезнянського відділення Ужгородського відділу поліції головного управління Національної поліції України в Закарпатській області, Великоберезнянського районного товариства ветеранів війни в Афганістані, ТОВ «Березнянка», філії «Великоберезнянський райавтодор», Великоберезнянської районної організації політичної партії «Єдиний центр», Великоберезнянської районної партійної організації «Аграрна партія України».