.

Друк

           Одним із дійових інструментів по вивченню та вирішенню проблем жителів району є проведення виїзних прийомів громадян керівництвом районної ради. Метою проведення виїзних днів прийому громадян є вивчення громадської думки про роботу органів територіальних громад району, вирішення злободенних питань життєдіяльності, надання консультативної допомоги населенню району, зменшення кількості звернень до органів влади вищого рівня.

          Так, відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів керівництвом районної ради, 27 квітня 2017 року, голова районної ради              Я. Ю. Шукаль провів виїзний прийом громадян Костринської, Солянської та Стричавської сільських рад.

          В ході прийому жителями сільських рад та керівниками бюджетних установ піднімалось ряд важливих питань життєдіяльності територіальної громади, зокрема: вирішення питання заготівлі населенням паливних дров у лісах Ужанського національного природного парку, проведення ямкового ремонту і виділення екскаватора для проведення робіт щодо очистки канави біля дороги до с. Стричава, виділення одноразової матеріальної допомоги на лікування та оздоровлення.

          Працівники бюджетних установ населених пунктів зверталися до голови ради з питанням виділення додаткових коштів:

-         амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Кострино на закупівлю матеріалів та проведення ремонту  двох приміщень та коридору будівлі;

-         дитсадка с. Кострино на закупівлю матеріалів та проведення ремонту приміщень, заміну підлоги та двох кахельних грубок;

-         школи-дитсадка с. Костринська Розтока на побудову сараю для зберігання паливних дров та забезпечення щебеню для прокладання тротуарної доріжки.

          Питання, які порушувались на виїзному прийомі громадян головою ради взяті під особистий контроль. На деякі з них дані відповідні доручення щодо їх вирішення.