den prykjrd.2017Урочистості  з нагоди Дня прикордонника відбулися в  залі адмінбудинку Великоберезнянської районної ради Закарпатської області 26 травня 2017 року. У заходах взяли участь голова Великоберезнянської районної ради Ярослав Шукаль, заступник голови Великоберезнянської районної державної адміністрації Вадим Шелемон.

Вітаючи прикордонників із професійним святом, голова районної ради Ярослав Шукаль висловив впевненість, що захисники кордонів й надалі вірно служитимуть інтересам держави: «Від імені всієї Великоберезнянщини низько вклоняюся вашим побратимам, які першими прийняли удар ворога і яких сьогодні з нами немає, а також усім, хто нині несе складну службу з охорони державного кордону! Впевнений, що українські прикордонники й надалі вірно служитимуть інтересам України та її народу. Дякуємо вам за спокій та мирне небо над головою. Слава Україні!».

Співробітників Чопського контрольно-пропускного пункту  Державної служби України було нагороджено Почесними грамотами та відзнаками за сумлінну службу та високий професіоналізм.. Присутні в залі вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих побратимів. По завершенні урочистостей відбувся святковий концерт.