19429926 141134569797527 7559049128481243775 n День Конституції України - єдине державне свято, закріплене в самій Конституції. Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. Саме такими днями можна вважати 28 червня 1996 року, коли на п’ятій сесії Верховної Ради України була прийнята Конституція – основний закон держави.

                      Напередодні свята, у залі засідань відбулись урочисті, за участю голови Великоберезнянської районної ради Ярослава Шукаля та голови Великоберезнянської районної державної адміністрації Василя Симочка представників установ й організацій району, громадськості.

                      Захід, присвячений 21-й річниці Конституції України розпочався з Гімну України.

                     З вітальними словами до присутніх звернулись керівники району. Ярослав Шукаль наголосив, що: «Конституція – це базис країни, її міцний фундамент для побудови спільноти та визначення основних векторів розвитку. Потрібно повсякчас пам’ятати, що держава – це ми з вами. Успіх в усіх наших справах прийде тоді, коли кожен громадянин України не тільки користуватиметься правами і свободами, а й належним чином виконуватиме свої обов’язки та  поважатиме   букву  і дух Конституції.»

                     Після привітань відбулось вручення нагород з нагоди відзначення Дня Конституції України.

                     Продовженням офіційної частини заходу був святковий концерт.

                     Свято завершилось  урочистим виконанням Гімну України.