Одним із дійових інструментів по вивченню та вирішенню проблем жителів Великоберезнянського району є проведення виїзних прийомів громадян керівництвом районної ради. Метою проведення виїзних днів прийому громадян є вивчення громадської думки про роботу органів територіальних громад району, вирішення злободенних питань життєдіяльності, надання консультативної допомоги населенню району, зменшення кількості звернень до органів влади вищого рівня. Так, відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів керівництвом районної ради, 22 червня 2017 року голова районної ради Ярослав Шукаль провів виїзний прийом громадян уВишківській та Лютянській сільських радах.

Участь у виїзному прийомі громадян взяли секретар Вишківсьої сільської ради Жганич Ганна Михайлівна, сільський голова с. Люта Буц Юрій Михайлович, депутати районної ради Костик Федір Іванович та Опаленик Михайло Михайлович.
В ході прийому жителями сільських рад піднімалось ряд важливих питань життєдіяльності територіальних громад, зокрема: завершення будівництва загальноосвітньої школи І-ІІ ст. с. Вишка та проведення робіт по забезпеченню її водопостачанням, ремонту вуличного освітлення в с. Люта.
Велике занепокоєння у сільських мешканців викликають питання незадовільного стану місцевих доріг, ремонту містків, очистки територій в с. Вишка, складування та вивезення побутових відходів.
Крім того, уже традиційно досить багато звернень стосувалося надання матеріальної допомоги на лікування та на проведення різного роду операцій.
Більшість питань, які порушувались на виїзному прийомі громадян, вирішувались безпосередньо на місці, а решту - взяті під особистий контроль головою районної ради та надані ним відповідні доручення щодо їх вирішення.

Цього ж дня голова районної ради взяв участь у роботі 10 сесії Лютянської сільської ради VІІ скликання.
На порядок денний сесії виносилися питання щодо розгляду заяви Костринської сільської ради про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад населених пунктів сільських рад, затвердження порядку видачі дозволів та складу комісії з розподілу лімітів на спеціальне використання природних-рослинних ресурсів місцевого значення на території сільської ради, затвердження звіту про виконання бюджету сільської ради за І квартал 2017 року, розгляду заяв громадян із земельних питань.
По кожному питанні сесії депутати прийняли відповідні рішення.
Під час сесії, депутати за участі приватного підприємця, який проводить заготівлю деревини та користується сільською дорогою обговорено питання можливого проведення часткового ремонту своїми силами найбільш небезпечних її участків. 
На сесії виступив голова районної ради Ярослав Шукаль, який розповів присутнім про соціально-економічний стан району та роботу яку проводить районна рада в даному питанні.
Виступаючий зауважив, що основне завдання влади – зробити життя людей комфортним та зручним, тому активна громадська позиція голів сільських рад, керівників закладів соціальної сфери – це можливість відстоювати інтереси власних територіальних громад та вирішувати завдання першочергового значення на місцях. Громаді є над чим працювати, бо саме вона є рушійною силою вирішення проблемних питань сьогодення на власних територіях.
Є нагальні питання, над якими треба працювати і в сільській раді. Капітального ремонту потребує місцева дорога, яка є вкрай в незадовільному стані, вуличне освітлення потребує ремонту та заміні біля 50 відсотків електричних ламп. Крім цього потрібно проводити очистку територій, біля дороги та вирішувати питання складування та вивезення побутових відходів. Все це вимагає значних фінансових вкладень. Тому є необхідність сільській раді та громаді брати активну участь в проектах із розвитку громад та залучати кошти державного фонду регіонального розвитку.
На кінець виступу голова ради наголосив присутнім, що районна рада її керівництво та депутатський корпус не залишаться осторонь від злободенних питань життєдіяльності громад району і всіляко будуть підтримувати та допомогати їм в цьому.