8 липня 2016 р. відбулася  координаційна рада Проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ" в малому залі засідань Закарпатської облдержадміністрації. Голова районної ради прийняв участь та доповів про хід реалізації проекту ПРООН у Великоберезнянському районі.  

Відповідно до Угоди про партнерство між  Великоберезнянською районною радою, Великоберезнянськоою райдержадміністрацією та Програмою розвитку ООН, підписаної 9 грудня 2014 року, в районі реалізується проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду –ІІІ», що співфінансується Європейським Союзом та впроваджується Програмою розвитку ООН.

З метою реалізації Проекту на території району відібрано чотири сільські ради (Костринська, Солянська, Стужицька, Великоберезнянська селищна рада) та із числа сільських активістів створено громадські організації  «Млин - Кострино», «Домашинський Водограй»,  «АРТГ с.Стужиця» та «Молодіжне Майбутнє» Кожна, з відібраних для участі громад, пройшла етап інституційного розвитку, спільного планування підготовки та впровадження мікропроектних пропозицій:

 «Будівництво вуличного освітлення з використанням енергозберігаючих технологій в с.Кострино , Капітальний ремонт даху Стужицької ЗОШ І-ІІ ступеня, Капітальний ремонт ФАПу в селі Сіль, Будівництво  каналізаційного  колектору по вул. Садовій у смт. Великий Березний. На даний час роботи завершені по Костринській сільській раді, проведено будівництво вуличного освітлення.