jarmarok

       17 липня 2016 року у с.Малий Березний відбувся відкритий районний фестиваль народних промислів та народної творчості Ужанської долини «Березнянський ярмарок».
        Святкування співпало також з відзначенням Дня села Малий Березний та проведенням творчого звіту колективів художньої самодіяльності та окремих виконавців Великоберезнянщини.
         Органи місцевого самоврядування району, депутати районної ради, приватні підприємці, гості з Львівщини, Словаччини, Польщі, народні умільці, вишивальниці, різьбярі, художники та інші взяли участь у фестивалі. Дійство розпочиналося з святкової ходи учасників, які з околиць села рушили назустріч одні одним до центру, співали народних пісень.
         Відкривали фестиваль заступник голови обласної ради Петро Грицик, голова районної ради Ярослав Шукаль, Малоберезнянський сільський голова Іван Мицода, які звернулися до гостей з вітальними словами. Також привітав гостей голова міжнародної громадської організації « Світовий Конгрес Бойків» Петро Косачевич. На сцені виступили самодіяльні творчі колективи, виконавці Великоберезнянщини, Львівщини,сусідніх Словаччини та Польщі. Родзинкою концертної програми був виступ популярного гурту "Rock-H". Фестиваль «Березнянський ярмарок» показав відкритість, працьовитість, гостинність Великоберезнянщини та її жителів.