IMG 3106 2

Напередодні початку нового навчального року 30 серпня 2016 року голова ради Ярослав Шукаль прийняв участь в засіданні колегії відділу освіти та привітав від імені депутатського корпусу працівників освіти з наступаючим святом знань.

      Голова районної ради наголосив: освіта є голоним чинником формування людського капіталу та всебічного розвитку суспільства в умовах глобалізації. Часи змінюються і ми змінюємося, а разом з нами змінюється школа. Освіта була і надалі залишається найвищим національним пріорітетом, основою для розвитку особистості, суспільства та держави. Районна рада постійно підтримує розвиток освіти в районі, також серед депутатів ради є представники цієї галузі. 

         Шукаль Я.Ю. привітав всіх з наступаючим святом Знань. Побажав міцного здоров"я, мирного неба, натхнення, благополуччя в родинах. Нехай новий навчальний рік порадує Вас успіхами Ваших учнів.

          З нагоди 25 - ї річниці Дня Незалежності України грамотою обласної ради нагороджено депутата районної ради 4 - 7 скликань, директора Лютянської ЗОШ І - ІІІ ступенів.

 

IMG 3112 IMG 3110