Karp.zirka

Шановні працівники редакції газети «Карпатська Зірка»!

        Щиро вітаємо Вас з гарним ювілеєм – 70 річчям виходу першого номера газети «Карпатська Зірка».
        70 років для газети, це період, який насправді можна назвали цілою епохою. Великоберезнянська районна газета пройшла великий і непростий шлях -  3 листопада 1946 року побачив світ її перший номер.
         Багато змін відбулося з того часу в житті як газети, так і держави. Рік у рік змінювалося обличчя районки, вона ставала цікавішою, багатшою на рубрики й жанри, на журналістські особистості.
          70 років – це свято працівників газети, журналістів, дописувачів, багатьох жителів Великоберезнянщини. У кожному номері публікуються  статті про суспільно-політичні події, які відбулися і відбуваються нині  в районі, виступи про  робочі поїздки представників влади й органів місцевого самоврядування, рішення, розпорядження районної ради, корисні поради, згадки про історичне минуле, досягнення жителів району в сфері освіти, медицини, культури, спорту, туризму. 
          З нагоди свята зичимо колективу районної газети „Карпатська Зірка“ та її читачам, активним дописувачам часопису міцного здоров’я, натхнення, творчих здобутків у роботі, сили та енергії у професійній діяльності, благополуччя та добробуту в родинах.

З повагою,

Голова районної ради           Ярослав Шукаль