IMG 20170816 123849sadok
Голова районної ради Ярослав Шукаль взяв участь в урочистому відкритті відремонтованого селищного дошкільного навчального закладу «Берізка».
Тут завершено капітальний ремонт внутрішніх приміщень. Зокрема, здійснено комплекс таких ремонтних робіт: заміна системи водопостачання, електрики (проводки, розеток, вимикачів), освітлення. Здійснено ремонт усіх приміщень закладу – повністю оновлено групові кімнати, кабінети, обла¬штовано санвузли тощо. А також замінено зовнішні двері на нові. Що стосується приміщень, то в п’ятьох дитячих групах (двох ясельних, молодшій, середній, старшій), спальнях і коридорах здійснено обшивку стель гіпсокартоном, поштукатурено, побілено та пофарбовано стіни, а також встановлено панелі та ламінат. Групові кімнати обладнано сучасними дитячими меблями. Заклад забезпечений новим ігровим обладнанням, для навчально-пізнавальної діяльності дітей — наочними посібниками, дитячою літературою. ДНЗ після ремонту набув оновленого вигляду на всі сто відсотків.
Серед гостей, які завітали на урочисту подію спонсори із Пардубіцького краю Чехії, які через фонд «Віза» виділили 500 тисяч чеських крон (біля 500 т.грн.) для ремонту Великоберезнянського ДНЗ, заступник голови обласної ради Петро Грицик, голова районної ради Ярослав Шукаль, директор благодійного фонду «Віза» Володимир Чубірко, представники громадськості, батьки.

Заступник голови обласної ради Петро Грицик зазначив, що складна економічна ситуація не повинна стояти на заваді турботі про юне покоління, тому обласні та місцеві владні структури і надалі допомагатимуть дитсадкам, сприятимуть партнерам, які беруться сприяти справі.
Особливу подяку висловив заступник голови обласної ради чеським благодійникам, адже саме вони дали поштовх до реалізації справи, виділивши солідну фінансову суму, також подякував усім іншим партнерам, тобто депутатам обласної, районної та селищної рад, які з порозумінням підійшли до цього питання.
Привітав Великоберезнянську дітвору з подією також гетьман Пардубіцького краю Мартін Нетолицький. Він розповів про те, як одразу відреагував на потребу допомогти Великоберезнянському ДНЗ. Адже проект ремонту цього закладу – перший для краю у співпраці з фондом «Віза». Успішна його реалізація, радість, яку отримала дітвора гірського селища – ніби запрошення продовжити співпрацю з Закарпаттям у соціальній сфері. Чеський спонсор наголосив, що дуже важливо допомагати українській дітворі, адже їхні батьки, родичі працюють у європейській країні, яка відчуває нестачу робочої сили. Отже, це ніби підтримка тих, хто вкладає у розвиток Чехії свої сили та здібності. Мартін Нетолицький озвучив сподівання, що відремонтованому садочку малечі буде безпечніше і комфортніше розвивати свої таланти і задатки. IMG 20170816 123703sad

Перед присутніми виступили і інші поважні гості урочистої події.
Важливою подією свята став концерт вихованців старшої групи закладу. Хлопчики й дівчатка декламували вірші, співали пісні, висловлювали подяку усім, хто допоміг привести їхню другу оселю до такого гарного вигляду. Відтак подарунки вручив гетьман Мартін Нетолицький. Дітвора сяяла щасливими усмішками від гарного свята, подарунків.
Голова районної ради Ярослав Шукаль висловлює щиру подяку депутатам районної ради, які з порозумінням віднеслися до питання виділення коштів з місцевого бюджету (500 т.грн.) для співфінансування даного проекту і сподівається що це лише добрий початок спільних проектів з партнерами Чеської Республіки та депутатами органів місцевого самоврядування.