images zaxucnukaШановні краяни!

         День захисника України – це справжнє свято мужності й самовідданості.

         Це свято спільне і для ветеранів, і для тих, хто нині знаходиться на бойовому посту, і для майбутніх захисників держави. Сьогодні це особливе свято учасників АТО, ветеранів Другої світової війни,  військовослужбовців, воїнів запасу, батьків, матерів, волонтерів.

          Із давніх-давен українці особливо шанують оборонців рідної землі, які не шкодували життя і здоров’я заради свободи України та її народу. В боях за Батьківщину наші співвітчизники заслужено здобули славу неперевершених воїнів. Цього святкового дня вітаю всіх, хто у різні роки виконував обов’язок збройного захисника Батьківщини, брав участь у бойових діях та миротворчих місіях, виконуючи складні, пов’язані з ризиком для життя завдання, зміцнюючи авторитет нашої армії в очах українського народу та світової спільноти.

           Бажаю Вам Вам міцного здоров’я і довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди, радості і добра, наснаги на успішні починання на користь України. Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці, яка є заступницею славного війська козацького та всього українського люду.

Слава Україні! Героям СЛАВА!

З повагою,

Голова районної ради                      Ярослав Шукаль