IMG 5115
         29 січня відбулося пленарне засідання позачергової чотирнадцятої сесії районної ради. В роботі сесії взяли участь 27 депутатів.
         Перед початком пленарного засідання голова районної ради Ярослав Шукаль традиційно оголосив хвилину мовчання - знак вшанування пам’яті загиблих воїнів-патріотів на Сході України.
         Після відкриття сесії головуючий ознайомив присутніх з відповідями ПАТ «Укрзалізниця» та Регіональної філії «Львівська залізниця» на звернення депутатів районної ради від 23 листопада 2017 року щодо покращення умов проїзду пасажирів залізничним транспортом. У відповідях зокрема йдеться про те, що напрямок потягів «Сянки-Мукачево» обслуговуються електропоїздами, вагони яких морально та технічно застарілі, їхній вік складає від 30 до 52 років. А через відсутність закупівель нового рухомого складу, брак коштів для проведення його капітального ремонту, для забезпечення перевезень у приміському сполученні залізниця змушена зменшувати не лише кількість вагонів у поїздах, а ще й скасовувати їх.
          У 2018 році ПАТ «Укрзалізниця» запланувала вишукати кошти для капітального ремонту 4 електропоїздів, що дозволить покращити технічний стан рухомого складу та збільшити кількість вагонів у потягах, зокрема на напрямку «Сянки-Мукачево».
          Відтак депутати перейшли до розгляду питання порядку денного «Про уточнення показників районного бюджету на 2018 рік». З інформацією виступила начальник фінансового управління райдержадміністрації Ганна Химич. З цього питання було прийнято відповідне рішення.
          На завершення перед депутатами районної ради виступила Галина Фаркаш – головний спеціаліст з питань юридичного забезпечення діяльності ради та її виконавчого апарату. Вона ознайомила присутніх з інформацією щодо електронного декларування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», відповіла на їх запитання.
          По завершені пленарного засідання голова районної ради Ярослав Шукаль подякував присутнім депутатам за порозуміння та плідну працю.