23.02.18
      23 лютого під головуванням Ярослава Шукаля - голови Великоберезнянської районної ради, відбулося засідання Президії. Із семи її членів були присутні 5 депутатів.
       На порядок денний виносилося питання «Про погодження дати проведення та порядку денного пленарного засідання ХV сесії районної ради».
      Відкриваючи засідання головуючий зазначив, що воно, в першу чергу, зумовлено заборгованістю по виплаті заробітної плати працівникам органів місцевого самоврядування  за 2017 рік, яка складає близько 460 тис.грн. Виділення цих коштів мають затвердити депутати при розгляді питання щодо внесення змін до районного бюджету. Головуючий запропонував депутатам 6 березня 2018 року провести пленарне засідання на якому розглянути 23 питання порядку денного. Серед них, зокрема і наступні питання: інформацію про роботу місцевої прокуратури та поліції, про виконання районних програм, про організацію перевезення та харчування учнів загальноосвітніх закладів, про майно, про звернення депутатів.
        Депутати жваво обговорили питання порядку денного сесії та рекомендували голові районної ради погодити дату іі проведення - 6 березня 2018 року,  включити до порядку денного 23 питання.