23.08.18Шановні краяни!

        Прийміть  щирі привітання з Днем Державного Прапора України та    27-ю річницею Незалежності України.
        Державний прапор - це символ духу і свободи нашої країни. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор.
       День Незалежності в серцях українців став символом самоствердження, відчуття волі та суверенності. Ці свята ми відзначаємо, коли на сході України тривають запеклі бої саме за єдність, незалежність та право українців самим обирати своє майбутнє. Кращі сини і дочки нашої держави щодня ризикують життям заради миру та спокою на рідній землі.
        Всі ці випробування загартовують дух української самосвідомості, виховують в кожному повагу до Держаного  Прапора та Незалежності України.
       У ці святкові дні бажаю Вам міцного здоров’я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту. Нехай кожен день Вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а Ваші добрі справи примножать славу рідної України.

З повагою,

Голова районної ради                                                                                        Ярослав Шукаль