гідність і свобода

 

  21 листопада, відзначаючи День Гідності та Свободи, ми вшановуємо патріотизм та мужність наших співвітчизників, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свободи людини та національних інтересів нашої держави.

  Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських вояків, які беруть участь у війні на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Всі вони залишаються в пам'яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

  Українці й досі проходять нелегкий шлях, демонструючи свою гідність, своє прагнення до свободи. Сьогодні всі, кому небайдужа доля рідної України, повинні об'єднати свої зусилля на благо країни та побудови європейської, незалежної та заможної держави.

  З нагоди  відзначення Дня Гідності та Свободи бажаю Вам та Вашим родинам миру, злагоди, міцного здоров'я та віри в щасливе майбутнє нашої країни - України!

 

З повагою,

Голова районної ради    Ярослав Шукаль