самоврядування  Вітаю всіх зі святом Днем місцевого самоврядування в Україні!

  Висловлюю щиру вдячність депутатам місцевих рад різних скликань,   працівникам та ветеранам органів місцевого самоврядування, які   працювали   та працюють для добробуту нашої Великоберезнянщини.

  Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій   багатьох   поколінь українців, реалізації їх права брати участь в   управлінні   державними  справами на місцевому рівні.

  Як бачите діяльність районної ради є відкритою, прозорою та   спрямованою   на покращення соціально-економічного розвитку району, визначну роль у вирішенні життєво важливих питань відіграють саме органи місцевого самоврядування.

  Життя складається так, що зараз на порядку денному існує багато проблем, які потрібно вирішити. Не дивлячись на економічні та соціальні негаразди, які випали на долю країни, працівники органів місцевого самоврядування постійно демонструють самовідданість у роботі, чуйність та професіоналізм.

  Від усього серця бажаю Вам міцного здоров'я, наснаги, витримки. Нехай ваша професійність та досвіт, а також творче ставлення до виконання своїх обов'язків сприяють розбудові та розвитку нашої держави.

З повагою,

Голова районної ради     Ярослав Шукаль