Ящики для сміття – завдяки  проекту «Чисте довкілля»

390  ящиків для побутового сміття закуплено для Великого Березного.  Відтепер жителі районного центру матимуть змогу скидати побутовий непотріб у спеціально встановлене обладнання. Це не лише зекономить затрати населення на вивезення сміття, але й створить привабливіший естетичний вигляд селища. Потурбувалися про вирішення проблеми  у районній раді, яка з ініціативи голови Ярослава Шукаля взяла участь  у реалізації проекту «Чисте довкілля».баки для сміття

Збирання та вивезення сміття – давня проблема нашого селища. Відрадно, що у селищі уже тривалий час успішно налагоджене централізоване вивезення побутового непотребу не лише з багатоквартирних будинків, а й з індивідуальних дворів мешканців. Цю справу здійснює КП «Комунал-Сервіс» селищної ради. До слова, організоване у райцентрі і роздільне сортування сміття, яке є найкращим варіантом боротьби із засміченістю територій, дозволяє отримати навіть певні вигоди.

Проблема встановлення індивідуальних сміттєвих ящиків давно турбувала  районну раду. Адже не всі жителі селища спроможні  придбати їх за власні кошти. Тому голова районної ради Ярослав Шукаль оперативно включився до участі  у проекті «Чисте довкілля», який реалізується  Асоціацією «Єврорегіон Карпати - Україна» (в особі виконавчого директора Литвин Галини Петрівни) та фінансується за кошти обласних бюджетів Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької областей, компанії ДТЕК, ПрАТ «Моршинський завод мінеральних вод Оскар». Метою проекта є покращення санітарного стану та екологічної чистоти селища.баки для сміт

Не секрет, що чистіші вулиці та привабливе навколишнє середовище позитивно позначається  на здоров’ї людей. До всього, впорядковані вулиці, навколишня чистота милують око, справляють позитивний імідж будь-якого населеного пункту. А це украй важливо для нашого краю, який хоче мати статус туристично-привабливої території.

Тому від імені населення районного центру районна рада щиро дякує організаторам -  Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна». обласній раді та облдержадміністрації -  за оголошення та реалізацію проекту «Чисте довкілля», який дозволяє вирішити давно наболілу проблему боротьби із  засміченістю території населеного пункту.  Нагадаємо, що загальна вартість  проекту 300000 грн.

На черговій сесії Великоберезнянської районної ради буде передано 390 сміттєвих ящиків комунальному підприємству «Комунал - Сервіс», що здійснює збір та вивезення з твердих побутових відходів від населення. Можемо стверджувати, що зроблено значний крок у справі чистоти довкілля у рідному селищі.