Оголошення

на  проведення  конкурсу на заміщення вакантної посади  директора комунального некомерційного підприємства «Великоберезнянська районна лікарня Великоберезнянської  районної ради Закарпатської області»

 

Правові підстави проведення конкурсу:

конкурс проводиться відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р.  № 1094 (далі – Порядок), рішення  ХХХ сесії районної ради VII скликання від 12.09.2019 р. № 436 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я Великоберезнянської районної ради Закарпатської області», рішення ХХХ сесії районної ради VII скликання від 12.09.2019р. № 435 «Про створення КНП «Великоберезяннська  районна лікарня Великоберезнянської районної ради Закарпатської області» шляхом перетворення».

Найменування підприємства: комунальне некомерційне підприємство «Великоберезнянська районна лікарня Великоберезнянської районної ради Закарпатської області» ( далі – КНП «Великоберезнянська районна лікарня Великоберезнянської районної ради Закарпатської області» ).

Місцезнаходження підприємства: 89000, Закарпатська область, смт.Великий Березний, вул.Штефаника , буд. 71

 

Документи для участі у конкурсі приймаються:

 з 25 вересня 2019 року по 9 жовтня 2019 року включно 

за адресою: 89000, Закарпатська область, смт. Великий Березний, вул.Шевченка, 27.

Загальний відділ виконавчого апарату районної ради (Пожар Г.І.).

Телефон та адреса електронної пошти для довідок: (03135) 23-641, 23-892 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Основні напрямки діяльності підприємства: надання вторинної медичної допомоги та здійснення управління медичним обслуговуванням населення, а також вжиття заходів з профілактики захворювань населення та підтримки громадського здоров'я, інші види діяльності відповідно до статуту.

Статут КНП «Великоберезяннська районна лікарня Великоберезнянської районної ради Закарпатської області» затверджений рішенням ХХХ сесії районної ради VII скликання від 12.09.2019 р. № 435 «Про створення Комунального некомерційного підприємства  «Великоберезнянська районна лікарня Великоберезнянської  районної ради Закарпатської області».

Ознайомитися зі Статутом та структурою можна за посиланням:

http://www.velberez.gov.ua/images/doc/435_KNP_Likarnja.rar

Структура КНП «Великоберезянська районна лікарня Великоберезнянської районної ради Закарпатської області» 

Кошторисні призначення для фінансового  забезпечення діяльності на 2019 рік  - 20 447 824,27 грн.

Ознайомитися з ними можна за посиланням http://www.velberez.gov.ua/index.php/rsshenja

Усі рішення сесій районної ради  розміщено на офіційному сайті районної ради

 

Для участі у конкурсі особа подає особисто або надсилає поштою конкурсній комісії у визначений в оголошенні строк наступні документи:

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1;

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографію;

5) копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6) згоду на обробку персональних даних згідно з додатком 2;

7) конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;

8) довідку МВС про відсутність судимості;

9) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

10) попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3;

11) заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4;

12) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік ( відповідно до абз. 1 ч. 3 ст. 45 ЗУ «Про запобігання корупції»).

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Порядок проведення конкурсу на заняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я Великоберезнянської  районної ради Закарпатської області з вище зазначеними додатками  міститься на офіційному сайті Великоберезянської районної ради Закарпатської області або за посиланням

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

Вища освіта за ступенем спеціаліста, магістра, спеціальності галузі знань «Управління та адміністрування» або «Публічне управління та адміністрування», або «Право», або «Соціальні та поведінкові науки», або «Гуманітарні науки», або «Лікувальна справа» або  «Охорона здоров’я» та спеціалізацією «Організація і управління охороною здоров’я».

Стаж роботи – 5 років.

Вимоги до конкурсної пропозиції:

Конкурсна пропозиція повинна містити проект плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три - п’ять років), в якому передбачаються:

- план реформування закладу протягом одного року;

- заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків,

- пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу,

- підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;

- пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу;

- пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу.

Умови оплати праці керівника:

За виконання обов’язків Керівнику нараховується заробітна плата в межах фонду оплати праці виходячи з установлених:

- посадового окладу, визначеного за відповідним тарифним розрядом Єдиної тарифної сітки;

- підвищень посадового окладу (за наявність кваліфікаційної категорії, за роботу у шкідливих та важких умовах);

- надбавок (за вислугу років, високі досягнення у праці, почесне звання тощо);

- доплат (за науковий ступінь тощо);

- премії, розміри якої залежать від особистого внеску в загальні результати роботи закладу та яка встановлюється відповідно до положення про преміювання  керівників ;

- матеріальної допомоги, у тому числі на оздоровлення, у сумі не більше ніж один посадовий оклад на рік, крім матеріальної допомоги на поховання.

Преміювання Керівника, встановлення йому надбавок і доплат до посадового окладу, надання матеріальної допомоги здійснюються у разі відсутності заборгованості із заробітної плати працівникам закладу, за спожиті комунальні послуги та з платежів до державного і місцевих бюджетів у межах затвердженого фонду оплати праці.

Інші істотні умови контракту – права та обов’язки сторін, робочий та позаробочий час, умови матеріального забезпечення керівника, відповідальність сторін, вирішення спорів, внесення змін та доповнень до контракту та його припинення, строк дії та інші умови контракту.

Дата і місце проведення конкурсу:

Інформацію про дату проведення конкурсу буде оприлюднено на сайті Великоберезнянської районної ради Закарпатської області та повідомлено претендентів додатково.

Місце проведення конкурсу за адресою: 89000, Закарпатська  обл., смт.Великий Березний, вул. Шевченка, 27, зал засідань районної ради

 

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ