Суд за участі присяжних

         Відповідно до ч. 3 ст. 31 Кримінального процесуального кодексу України кримінальне провадження в суді першої інстанції щодо злочинів, за вчинення яких передбачено довічне позбавлення волі, здійснюється колегіально судом у складі трьох суддів, а за клопотанням обвинуваченого - судом присяжних у складі двох суддів та трьох присяжних.

         На підставі ст. 64 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», враховуючи звернення ТУ ДСА України в Закарпатській області від 18.09.2019 р. № 1877 Великоберезнянська районна рада Закарпатської області повинна затвердити на три роки список громадян у кількості 16 осіб, які постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду та відповідають вимогам статті 65 цього Закону і дали згоду бути присяжними.

        Якщо Ви постійно проживаєте на території Великоберезнянського району та виявили бажання бути присяжним Великоберезнянського районного суду Закарпатської області, просимо Вас до 25.11.2019 року подати до Великоберезнянської районної ради Закарпатської області за адресою: вул. Шевченка, 27 такі документи:

        1. Власноручно написану заяву про включення до списку присяжних Великоберезнянського районного суду Закарпатської області (див. зразок).

        2. Ксерокопію паспорта громадянина України (1-2 сторінки та сторінка з інформацією про останнє місце реєстрації/проживання кандидата).

        3. Довідку з місця роботи (для працюючих).

        4. Документ, що підтверджує відсутність судимостей.

        5. Документ, що підтверджує відсутність хронічних психічних чи інших захворювань, що перешкоджають виконанню обов'язків присяжного.

        6. Підтвердження подання е-декларації відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

        Бажаючих просимо подавати документи у виконавчий апарат районної ради.

IMG 20191106 101617