ІНФОРМАЦІЙНЕ  ОГОЛОШЕННЯ 

Комунальне некомерційне підприємство «Великоберезнянська районна лікарня Великоберезнянської районної ради Закарпатської області» оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки нежитлового вбудованого приміщення першого поверху КНП «Великоберезнянська районна лікарня Великоберезнянської районної ради Закарпатської област», яке плануються  здати в оренду за адресою: Закарпатська область, Великоберезнянський район, смт. Великий Березний, вул Штефаника, 71.  Площею -18,2 м.кв.

   До участі в конкурсі залучаються суб’єкти оціночної діяльності, які мають кваліфікаційне свідоцтво оцінювачів.

   Бажаючим взяти участь в конкурсі необхідно подати до КНП «Великоберезнянської районної лікарні Великоберезнянської районної ради Закарпатської област», конкурсну документацію в запечатаному конверті  з описом підтверджуючих документів, а саме:

1.Заява на участь у конкурсі за встановленою формою.

2.Засвідчені печаткою та підписом керівника підприємства копії установчих документів.

3.Копії сертифікатів, що підтверджують кваліфікацію працівників, засвідчені печаткою та підписом керівника підприємства.

4.Копію сертифіката оцінювача, виданого претенденту ФДМУ, засвідченого печаткою та підписом керівника підприємства.

5.Письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами.

6.Інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду робіт з незалежної оцінки майна, в тому числі подібного майна).

   Термін виконання робіт встановити  не більше 5  (пять) календарних днів.

   Встановити головним критерієм, щодо визначення переможця конкурсу запропоновану найнижчу  вартість виконання робіт з незалежної оцінки майна.

    Конкурсна пропозиція суб’єкта оціночної діяльності подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання та умови оплати робіт, калькуляцію витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також термін виконання робіт.

    Конкурс відбудеться 10 січня  2020 року о 10.00 годині за адресою:89000, Закарпатська область,смт.В.Березний,вул.Штефаника, 71  ( кабінет  №1, адміністратиний корпус)..

    Конкурсна пропозиція (запечатаний конверт разом із заявою) подається до Великоберезнянської районної ради до 9 січня 2020  року до 16.00 години , за адресою: 89000,Закарпатська область,смт.Великий Березний, вул.Штефаника, 71  ( кабінет  №1, адміністратиний корпус).

З додатковою інформацією можна ознайомитися за адресою:89000,Закарпатська область, В.Березний, вул.Штефаника, 71  (кабінет  №1, адміністратиний корпус), телефон  +380313523806.

Конкурсна комісія КНП «Великоберезнянської районної лікарні Великоберезнянської районної ради Закарпатської області».

Директор                                                                    Світлана ГОЛОШ