Dekl.2020

Шановні депутати, посадові особи, керівники комунальних підприємств районної ради

 

          Великоберезнянська районна нагадує депутатам місцевих рад та посадовим особам місцевого самоврядування району, керівникам комунальних підприємств районної ради підприємства що з першого січня 2020 року розпочався черговий етап електронного декларування, який триватиме до 00 год. 00 хв. першого квітня 2020 року.
          З метою завчасної підготовки до чергового етапу електронного декларування необхідно виконати такі дії:
     1. Перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
       2.Перевірити термін дії та працездатність ЕЦП (Електронний цифровий підпис) для роботи з Реєстром.
       Зберігати Ваш ключ ЕЦП, пароль від нього, а також адресу електронної поштової скриньки, з якою Ви зареєстровані у Реєстрі та пароль від неї у захищеному місці.
       За несвоєчасне подання декларації про майновий стан передбачено відповідальність за статтею 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю).
       З метою уникнення негативних наслідків, просимо відповідально поставитись до чергового етапу електронного декларування.
       УВАГА! Національне агентство з питань запобігання корупції звертає увагу на розширення кола близьких осіб та членів сім’ї суб’єктів декларування відповідно до змін, які внесені в Закон України “Про запобігання корупції” та набрали чинності 18 жовтня 2019 року.
       Відтепер термін «близькі особи» в Законі застосовується до племінника і племінниці, а також до батька та матері дружини (чоловіка) сина (дочки).
       Для вимог фінансового контролю членами сім’ї суб’єкта декларування тепер вважаються його неповнолітні діти незалежно від спільного проживання, пов’язаності спільним побутом та наявності взаємних прав та обов’язків.
       Нагадаємо, що на коло близьких осіб поширюються обмеження щодо спільної роботи: публічним службовцям заборонено мати таких осіб у прямому підпорядкуванні.
        Звертаємо увагу, що нові правила декларування та подання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані (зміни до статей 46, 52 Закону України “Про запобігання корупції”) набули чинності з 1 січня 2020 року.
        Детальніше щодо заповнення декларації Ви зможете знайти на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції в роз’ясненнях щодо заповнення декларацій за посиланням https://nazk.gov.ua/uk.