Україна

Великоберезнянська районна рада

Закарпатська область

Президія   районної  ради

Інд. 89000 смт. Великий Березний, вул. Шевченка,27 тел. 2-36-41

РІШЕННЯ

 

від   _16_    _березня__   _2020_ року                                                      смт. Великий Березний

 

Про особливий режим роботи

для закладів бюджетної сфери в умовах

запровадженого протиепідемічного режиму

 

   Відповідно до п.1 ст.57  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши пропозицію голови районної державної адміністрації Шніцера І.Р., з метою мінімізації ризиків захворювань короновірусу COVID-19 на території району,  президія районної ради вирішила:

1. Рекомендувати обмежити пропускний режим в закладах бюджетної сфери району:

1.1. Відмінити прийоми громадян на період протиепідемічного режиму. Рекомендувати громадянам подавати звернення та заяви засобами телекомунікаційного зв’язку.

1.2. Обмежити прийом громадян у відділі райдержадміністрації «Центр надання адміністративних послуг», управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації, поліклінічному відділенні КНП «Великоберезнянська районна лікарня Великоберезнянської районної ради Закарпатської області», КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Великоберезнянської районної ради». Проводити прийом громадян за попереднім записом з чітко визначеним часом та ввести карантинні обмеження в кімнатах очікування.

1.3. Документообіг між установами і організаціями здійснювати засобами електронного зв’язку.

2. Рекомендувати фінансовому управлінню райдержадміністрації мобілізувати кошти, які можна направити на закупівлю засобів індивідуального захисту, а також інших засобів для протидії короновірусу COVID-19.

 

Голова президії                                                                    Я.Ю.Шукаль