AZPMS Volosanka      У квітні 2020 року розпочато роботи по заміні даху амбулаторії загальної практики сімейної медицини с.Волосянка. Це стало можливим завдяки спільній співпраці депутатів Великоберезнянської районної ради, депутатів Волосянківської сільської ради та КНП "Центр  первинної медико-санітарної медициниВеликоберезнянської районної ради".

          Все розпочалося у 2017 році, коли з ініціативи депутатів районної ради Мандрика Івана та Пацканя Ярослава було виділено кошти на ремонт внутрішніх робіт для амбулаторії. При обмеженому фінансуванні  підприємець Попадинець Тарас виконав всі необхідні роботи.

        У 2020 році завдяки співпраці керівництва районної ради (Шукаль Я.) депутатів різних рівнів, Волосянківського сільського голови (Іванина Т.) та керівництва центру (Цибик Т.) було виділено кошти з місцевого бюджету на заміну даху АЗПМС с.Волосянка. Роботи по капітальному ремонту даху амбулаторії проводить підприємець Бучак Владислав Сергійович. В свою чергу центр профінансує ремонт огорожі території амбулаторії.

        Отож, очікуємо сучасну амбулаторію у цей непростий для нашої країни час, яка є важливою для надання медичної допомоги жителям гірських населених пунктів району. Це є яскравий приклад співпраці органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади та підприємців!