Разом з головою села Смерекова відвідав Смереківську ЗОШ І-ІІ ст. та зустрівся педагогічним колективом школи. Ознайомив присутніх із соціально економічною ситуацію району, можливостями реформуванням місцевого самоврядування, територіальною реформою і інших питань.
Під час зустрічі вчителі просили Ярослава Юрійовича допомогти сільському голові та громаді села у відкритті автобусного рейсу сполученням Смерекова - Великий Березний та с. Смерекова – м. Ужгород. Вирішення даного питання дозволить задовільнити соціальні потреби жителів та створить передумови для розвитку, як кожної людини так і громади в цілому.
Під час проведення прийому громадяни піднімали різні питання, які турбують їх та жителів населених пунктів, зокрема жителі зверталися щодо відкриття автобусного рейсу сполученням с. Смерекова з районним та обласним центрами, що дасть можливість жителям села знайти роботу і працювати, продавати продукти тваринництва і сільськогосподарського виробництва, дикоростучих грибів і ягід та забезпечувати свої сім’ї; надання грошової допомоги для встановлення пам’ятника загиблого Віталія Мореки, учасника антитерористичної операції на сході України в Донецькій і Луганській областях; вирішення питання довозу учнів шкільним автобусом в Смереківську ЗОШ І-ІІ ст. на навчання.
11 жителів населених пунктів с. Смерекова та Буківцьова звернулися по питанню надання матеріальної допомоги на придбання ліків, лікування та закупівлю паливних дров і ін.
На порушені питання головою районної ради дано змістовні роз’яснення громадянам, по окремих зверненнях дав доручення працівникам виконавчого апарату щодо подальшого вивчення та надання допомоги громадянам у вирішення їх питань.