Відповідно до затвердженого графіка проведення виїзного прийому громадян керівництвом районної ради, 21 липня 2016 року голова районної ради Шукаль Ярослав Юійович провів такий захід у Верховино-Бистрянській та Волосянківській сільських радах.
Разом із сільськими головами: Верховино-Бистрянським Келемец Наталією Юріївною та Волосянківським Іванина Тетяною Миколаївною обговорили питання соціально – економічного стану, виконання сільських бюджетів, інших питаннь перспектив розвитку сільських територій.


             В ході прийому керівниками та жителями сільських рад піднімались ряд питань життєдіяльності територіальних громад, зокрема: виділення лісосік в лісах Ужанського національного природного парку під заготівлю паливних дров для населення та бюджетних установ, відкриття прийомних пунктів по заготівлі дикоростучих грибів і ягід, до яких жителі населених пунктів змогли б здавати лишки дикоростучих, цим самим отримати додаткові кошти та покращувати своє фінансове становище.
            Громадяни населених пунктів звернулися до голови ради по питанню надання допомоги для отримання: статусу Мати героїня, інформації про нарахування субсидії на паливні дрова та електроенергію, коштів на закупівлю слухового апарату, проходження хіміотерапії, лікування та придбання ліків, незаконного захоплення земельної ділянки, яка виділена їй під пай. 
            З порушених питань Ярослав Юрійович дав змістовні роз’яснення громадянам, а по окремих зверненнях дано доручення працівникам виконавчого апарату щодо подальшого вивчення питань та надання допомоги у їх вирішенні.