28.02.2018 р.відбулося засідання постійної комісії Великоберезнянської районної ради VІІ скликання з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку і інвестиційної політики, архітектури і соціальної інфраструктури, торгівельного та побутового обслуговування населення, надзвичайних ситуацій. Розглянуто низку питань, які будуть обговорені на наступній сесії районної ради.
28.02.18
 Передусім члени комісії заслухали інформацію начальника управління економіки та торгівлі райдержадміністрації Олександри Плакош по виконання Програми економічного і соціального розвитку району за 2017 рік. Опісля виступаюча ознайомила присутніх з внесенням мін до програми будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг у населених пунктах району  на 2015-2020 роки. Члени комісії обговорили  інформації, висловили деякі побажання щодо вирішення найважливіших проблем для покращення соціально-економічної ситуації у районі, зокрема, ремонту доріг, які після зими створюють небезпеки для автомобільного транспорту.
 Програму створення та накопичення місцевого матеріально-технічного резерву для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в районі на 2018-2021 роки представила на розгляд комісії начальник відділу архітектури районної державної адміністрації Алла Кухарчук.


Зацікавлено сприйняли присутні на засіданні повідомлення  керуючого справами виконавчого апарату районної ради Ярослава Пацканя про  звернення Великоберезнянської районної ради до голови Закарпатської обласної державної адміністрації Москаля Г.Г. та директор газопромислового управління «Львівгазвидобування» Сендеги  О.С. Йдеться у одному з них про прохання вишукати фінансовий ресурс на капітальний ремонт дороги Волосянка-Тихий, протяжність якої біля 12 км. А виготовлення проектно-кошторисної документації на виконання робіт можливо  здійснити і за рахунок районного бюджету. У другому  зверненні відзначається, що неодноразово депутати Тихівської сільської ради та Великоберезнянської районної ради ставилися з порозумінням щодо погоджування та відведенням земель для буріння свердловин, будівництва шлейфів, пунктів збору газу тощо, адже видобуток його має стратегічне значення для енергетичної незалежності України. У зв’язку з незадовільним станом наповнювання районного бюджету (незабезпечена потреба з виплати заробітної плати у 2018 році складає 13 766 500  гривень) є прохання на умовах  співфінансування провести роботи щодо проектування і проведення робіт з газифікації гірських населених пунктів с.Тихий, Сухий, Гусний, Ужок, Волосянка, Верховина Бистра, Ставне.
Ще одне звернення адресується голові державної служби України з надзвичайних ситуацій Чечоткіну М. О.   У ньому йдеться про те, що в останні роки, після значного подорожчання природного газу все більше підприємців почали переходити на альтернативні види палива, встановлювати твердопаливні котли . Це, безумовно,  є позитивним елементом для  енергетичної незалежності держави. Однак, частина власників закладів, чиї торгові зали розміщені на перших поверхах багатоквартирних будинків, також встановили твердопаливні котли. Мешканці будинків вкрай стурбовані такою ситуацією, адже це може призвести до непередбачуваних наслідків. Тому районна рада просить  працівників відповідної  служби провести обстеження з питань дотримання правил пожежної безпеки, приміщень, де встановлені твердопаливні котли підприємцями, зокрема, на першому поверсі  багатоквартирних будинків селища.
Тексти усіх трьох звернень були схвалені і прийнято рішення щодо включення їх у порядок денний наступної сесії районної ради.