06.03.18
     Відбулося пленарне засідання п’ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання. У його роботі взяли участь депутатський корпус, начальники відділів і управлінь райдержадміністрацій, сільські голови, керівники районних установ, організацій та окремих підприємств. Відкрив пленарне засідання та керував роботою засідання голова районної ради Ярослав Шукаль.
На початку засідання голова ради Ярослав Шукаль ознайомив депутатів з депутатським запитом депутата районної ради Миколи Пекаря. На пленарному засіданні було заслухано інформацію голови райради Ярослава Шукаля про внесення змін до рішення І сесії районної ради VII скликання від 17.12.2015 р. № 9 «Про президію районної ради VІІ скликання», яке стосується персонального складу президії. Інформацію «Про результати діяльності Великоберезнянського відділу Ужгородської місцевої прокуратури» заслухали начальника Великоберезнянського відділу Ужгородської місцевої прокуратури Ігоря Піпаша Начальник Великоберезнянського відділення Ужгородського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області Василь Вурста проінформував «Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району». Також на пленарному засіданні п’ятнадцятої сесії районної ради розглянуто проекти рішень : про виконання Програми економічного і соціального розвитку району за 2017 рік, про виконання програми розвитку транскордонного співробітництва району на 2016 – 2020 роки, про внесення змін до програми будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг у населених пунктах району на 2015 – 2020 роки, про організацію перевезення та харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів, про створення інклюзивно-ресурсного центру районної ради, про проведення конкурсу на зайняття посади директора цього закладу, про районну Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2018-2021 роки, прорайонну програму забезпечення права дитини на виховання у сімейному оточенні на 2018-2025 роки та інші.


       Низку майнових питань озвучив для розгляду депутатським корпусом районної ради начальник відділу по забезпеченню повноважень щодо управління об’єктами спільної власності територіальних громад району Юрій Костик.   Депутати прийняли рішення щодо кількох звернень районної ради, схвалених попередньо на засіданнях відповідних комісій.
Начальник фінансового управління райдержадміністрації Ганна Химич інформувала по . питанню про звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік та про внесення змін до рішення ХІІІ сесії районної ради VII скликання від 25.12.2017 р. № 243 «Про районний бюджет на 2018 рік» (зі змінами від 29.01.2018 р. № 246).
З обговорюваних питань депутати районної ради прийняли відповідні рішення.
        Напередодні 8 березня, голова районної ради Ярослав Шукаль та депутати-чоловіки сердечно привітали з наступаючим святом присутніх жінок, побажавши щастя, радощів, успіхів, родинного благополуччя, та вручили квіти.